niedziela, 11 marca 2012

wszyystko

Ależ ja tęsknie za czasami, gdy chodziłam do przedszkola, przebywało się tam kilka godzin, bawiąc z najlepszą przyjaciółką. Następnie babcia po mnie przychodziła i radośnie wracaliśmy do domu. Zero zobowiązań, całe dnie zabawy i ta cudowna nieświadomość tego, co mnie otaczało. Ach...błogie powracanie do tego, to także jakaś satysfakcja. Jakie wtedy były cudowne wartości! Nie to, co teraz...chociaż dla mnie, jestem nadal dzieckiem...ale mam szersze poglądy na różne tematy, zaraz będę szła do liceum (pisząc to, aż się załamałam! że niby ja jestem już "taka stara"?!). Już niedługo będę musiała zdeklarować, co dokładnie chcę robić w życiu...no może niedokładnie, ale jakiś zarys przydałby się. Aktorstwo...marzenie od zawsze, na zawsze (?). Nie mam ochoty rozpisywać się na ten temat, ale chciałabym iść w tym kierunku. Pewnie moi rodzice woleliby usłyszeć "Chcę być lekarzem!" ale...to ja sama zdecyduję, co i jak chcę, robić. Najgorsze co może być, to nacisk i presja, jaka kładziona jest przez znajomych, czy rodzinę. Ale pamiętajcie, to wy decydujecie o swoich losach, nikt inny. "Stay on the track"-jedno z moich mott, które pomagają mi bardzo. :) Szczerze mówiąc, jestem pierwszą osobą, która będzie krzyczała- Trzymaj się marzeń!.:)) Ale się rozpisałam...zaczęło się od dzieciństwa, aż po marzenia. Cóż...pozdrawiam Was wszystkich ciepło :)
Dodam jeszcze kilka wczorajszych zabaw z kamerką:D

och, wow...lovely.

7 komentarzy:

 1. bez kitu. tak właśnie wspominam przedszkole.
  koleżanka - babcia - rodzice - dom :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym wrócić do dzieciństwa ;) a szczególnie do tego : "Zero zobowiązań, całe dnie zabawy i ta cudowna nieświadomość tego, co mnie otaczało. " ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja z kolei źle wspominam przedszkole, glownie przez pracujace tam panie;p. Super fotki, mimo ze zrobione kamerka:) dodalam Cie do obserwowanych, pozdrowionka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I miss the old days of kindergarten as well


  Tęsknię za dawnych czasów przedszkola oraz

  OdpowiedzUsuń
 5. ja za kilka miesięcy w maturalnej będę i też nie mogę w to uwierzyć!!liceum jest najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń