wtorek, 24 stycznia 2012

?

Siemanko :)) ej...gubię się w tych całych "ACTACH" co to ma w ogóle znaczyć?- bezsens szczerze mówiąc.
No ale... nie o tym chcę pisać, są tematy ciekawsze :)
Powiem wam, że w przeciągu ostatnich dwóch dni, obejrzałam trzy razy "Alicję w Krainie Czarów" -Johnny Depp *.* zupełny geniusz-aktor. Myślę, że o jego grze nie trzeba dużo mówić ;) Cały film jest świetny, dobrze zrobiony z dbałością o szczegóły :) Podkłady muzyczne są cudowne, bardzo klimatyczne. 
-Czy ja oszalałem?
-Tak jesteś świrem, zupełnym dziwakiem...ale powiem ci coś w sekrecie...Tylko wariaci są coś warci. 


Ach, byle dotrwać do piątku...czyli jeszcze 3 spr. :< geografia, chemia i historia <o zgrozo> 

I ferie! Tak długo wyczekiwane :)) w sobotę mamy rajd schroniskowy, czyli bierzemy psiaki na miasto, chciałabym dostać Kusę (moja podopieczna). A jutro o 18 mam wizytę u lekarza...troszkę się boję, bo wiem, że z moimi kolanami nie jest dobrze. :( W niedzielę jadę do Iławy :)) w planach nie mam nic konkretnego,jakaś sesja zdj. , może pojadę gdzieś z tatą :) Jest 19:30 a ja zasypiam, znowu zmęczenie mnie bierze...pójdę spać wcześniej + u góry macie zdjęcia robione dzisiaj :))) 

ps. spróbuję ogarnąć komentarze :)

4 komentarze:

 1. Śliczna jesteś :)

  Też miałam problemy z kolanami, miałam nawet 3 miesiące takie, że siedziałam nonstop prawie w domu, lekarz mi kazał bo wiązadla nie wytrzymywały...Na szczęście przeszło, ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś śliczna, zdania nie zmienie, rzeczywiście jestes do nich podobna ale to dobrze, bo masz taką urodę, ze będziesz dobrze wyglądać zarówna za 10 jak i za 20 lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. przekocham ten film !!! naprawdę tez mogę go oglądać w nieskończoność! i Johnego także uwielbiam och jak strasznie. uważam że jest to geniusz.

  OdpowiedzUsuń